Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılında önce bireysel sonrasında da kurumsal olarak başladığımız faaliyetlerimize; yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonları, açılışlar, etkinlikler, fuar organizasyon hizmetleri gibi başlıklarda hizmet vererek devam etmekteyiz.

Ayrıca tüm organizasyon ve etkinlikler için, masa, sandalye, servis ekipmanları, kumaş süsleme ve giydirme gurupları, aksesuarlar, konsept demirbaşları gibi ürünlerin kiralama taleplerine zengin ürün çeşitlerimiz ile cevap vermekteyiz.

Organizasyon, etkinlik ve fuarların temel ihtiyacı olan kalifiye insan gücünü kendi bünyemizdeki personellerimizden karşılıyoruz. Servis elemanları, aşçı, müzisyen, karşılama, host ve hostes gibi personel ihtiyaçları için diğer organizasyon firmalarına destek verebilmekteyiz.
 
Tüm catering ve organizasyon hizmetlerimizi müşterilerimize en kusursuz şekilde sunabilmeyi hedefleyerek, işini seven, yaratıcı ve profesyonel ekibimizle her geçen gün yenilenen detay ve yenilikleri takip ediyoruz. 
 
Bursa Uludağ Organizasyon olarak; müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürecek uygulama ve çalışmaları yaparken tecrübelerimiz eşliğinde yeni fikirler ile müşteri vizyonuna katkıda bulunmayı da kendimize hedef belirliyoruz.